DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nowe Kawkowo. Warsztat tańca orientalnego – wytańcz swoja kobiecość

Stowarzyszenie „U Źródła” oraz Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie, www.tuiteraz.eu, www.u-zrodla.pl, zapraszają w dniach 14-17 września 2017 na warsztat tańca orientalnego – wytańcz swoją kobiecość. Prowadzi: Katarzyna Gwiazdowska. Udział płatny.

autor(ka): Marta Kamionka

2017-07-25, 08.43

Dlaczego mówimy, że niektóre kobiety są mniej, a niektóre bardziej kobiece? Na czym polega sekret kobiecości i co się na niego składa? Kobiecość ma wiele twarzy. Każda z nas jest inna, wyjątkowa, ale seksowna kobieta to przede wszystkim taka, która dobrze się czuje we własnym ciele.

Taniec orientalny pozwala zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem – biodrami, brzuchem, kręgosłupem i pośladkami. Rozbudza kobiecość i pewność siebie. W rytm orientalnej muzyki mamy możliwość wyrażenia własnego ja i swoich emocji. Spotykamy się ze swoją radością, spontanicznością i dzikością, a także zmysłowością i seksualnością.

Nie trzeba umieć tańczyć, żeby móc wziąć udział w tych warsztatach. Będziemy ruszać się w sposób intuicyjny, dostosowany do własnych możliwości. KAŻDA KOBIETA POTRAFI ZATAŃCZYĆ TANIEC BRZUCHA! A jeśli myśli, że nie potrafi, to tylko do momentu zanim nie usłyszy rytmów orientalnej muzyki i nie zobaczy innych kobiet, które swobodnie wpuszczają ruch w swoje biodra. Przyjdź na warsztat i odważ się odczuć swoją kobiecość w pełni!

W programie:

 • rozbudzanie swojej kobiecości poprzez taniec i ruch
 • doświadczanie swojej seksualności w tańcu
 • odkrywanie własnego wymiaru kobiecości
 • praca nad mniej akceptowanymi przez siebie częściami ciała
 • praca z emocjami: złością, smutkiem, radością itd.
 • joga
 • ćwiczenia rozciągające
 • relaksacje
 • masaże
 • krąg kobiet

Czym jest taniec orientalny?

Taniec orientalny zawiera w sobie różne formy tańca brzucha oraz Bollywood.

Współczesny taniec brzucha to forma tańca charakteryzująca się ogromną różnorodnością stylistyczną, na którą wpływ ma kultura kraju, w którym jest tańczony. Podróżując po całym świecie można spotkać wiele różnych tancerek orientalnych, a każda z nich będzie swoim tańcem opowiadać inną historię. Może to być taniec dynamiczny, kolorowy i energiczny albo bardzo zmysłowy, emocjonalny i seksowny.

Bollywood (indyjski taniec fimowy) jest połączeniem klasycznych tańców indyjskich z tańcem brzucha i latino. Jest barwny, piękny, ma w sobie dużo gracji i dynamiki. Bollywood jest bardzo energiczny, angażuje wszystkie części ciała, począwszy od głowy, aż po stopy. Dzięki temu daje świetny trening mięśniom i modeluje sylwetkę. Taniec ten to język ciała i miłości, wyzwala pozytywne emocje i dodaje energii.

Co wziąć ze sobą na warsztat?

Taniec orientalny tańczymy boso. Proponuję wziąć ze sobą krótki top odsłaniający brzuch lub dopasowany T-shirt, długą spódnicę lub sportowe spodnie. Potrzebna będzie również chusta do tańca brzucha oraz chusta na głowę do Bollywood. Na zajęcia jogi przyda się mata do jogi i sportowy strój.

PROWADZĄCA:

Katarzyna Gwiazdowska

Tancerka i nauczycielka tańca orientalnego, psycholog, psychodietetyk, certyfikowany nauczyciel metody Soul Body Fusion®. Dyplomowana trenerka rozwoju osobistego Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentka Szkoły Trenerów Ośrodka INTRA. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad rozwojem osobistym: poprzez ruch, pracę z ciałem, z emocjami i ze świadomością.

Prowadzi m.in. kręgi kobiet, warsztaty tańca, warsztaty holistycznego oczyszczania organizmu, profilaktyki stresu, komunikacji interpersonalnej, kursy Soul Body Fusion®, jogę i sesje oddechowe. W głębi serca tancerka, na zewnątrz praktyczna organizatorka, regularnie medytuje, czasem śpiewa. www.kasiagwiazdowska.com

DATA: 14-17.IX. 2017

ROZPOCZĘCIE: 14.IX. o godz. 18 kolacją (czwartek)

ZAKOŃCZENIE: 17.IX. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

MIEJSCE: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU: 450 zł

CENA POBYTU: wyżywienie 65 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)

noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA: ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

RABATY: Cena early bird 350 zł (przy wpłącie zaliczki do 15.VIII)

KONTAKT: www.tuiteraz.eu, ,

biuro: 0662759576

Jacek Towalski 0602219382,

Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

ZAPISY:

 1. konieczna rejestracja mailowa na adres (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
 2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
 3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
 4. zaliczkę w wysokości 150 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 14-17.IX.2017”.

Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.

Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BANK PKO BP

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo, 11-042 Nowe Kawkowo, woj. warmińsko-mazurskie
data wydarzenia: od 2017-09-14 do 2017-09-17
organizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"
adres: Iwicka 40 lok. 29, 00-735 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie
tel.: 22 841 87 65, e-mail: info@u-zrodla.pl
www: http://www.u-zrodla.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.