DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Polska Akcja Humanitarna zaprasza na SPA – Summer PAH Academy

Poszukujemy osób zainteresowanych uczestnictwem w pierwszej Summer PAH Academy (SPA), której celem jest rozwój kompetencji trenerskich i samorefleksji osób prowadzących zajęcia z edukacji globalnej. SPA odbędzie się w Ośrodku Skłudzewo pod Toruniem w dniach 14-17 września 2017 roku. Udział jest bezpłatny. Zwracamy koszty dojazdu.

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-08-08, 09.21

W SPA mogą wziąć udział osoby pochodzące z miejscowości poniżej 500 tysięcy mieszkańców zainteresowane edukacją globalną, które posiadają podstawową wiedzę z edukacji globalnej (lub pokrewnej) i prowadziły już, co najmniej kilka godzin zajęć z tego zakresu. Szukamy osób rozpoczynających swoją drogę w tym zakresie, ale mają już drobne doświadczenie, na którym będziemy pracować.

Podczas SPA będziemy pracować w 4 blokach tematycznych:
Dzień I, czwartek - Dlaczego tu jesteśmy?
Dzień II, piątek – Moja droga do edukacji globalnej
Dzień III, sobota – Język w pracy edukatora/ki Dzień IV, niedziela – Wyzwania w pracy edukatorskiej – trudne sytuacje

Po SPA, uczestnicy/czki zobowiązani zostaną do poprowadzenia co najmniej jednego warsztatu w województwie małopolskim, mazowieckim lub kujawsko-pomorskim (z wyłączeniem Krakowa i Warszawy). Uczestnicy i uczestniczki będą też częścią Klubu Dyskusyjnego Online. W ramach niego będą otrzymywać zadania, teksty, filmy, pytania do refleksji. Spotkają się także na 2 wideokonferencjach.

Aplikować można poprzez formularz: https://goo.gl/forms/fqKGHvoKVlb5SEbC3 do 27 sierpnia 2017. Summer PAH Academy jest częścią projektu Narzędziownik krytycznego/ej edukatora/ki, który jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Więcej informacji TUTAJ

źródło: PAH
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.