DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konkurs dotacyjny: Organizacja i przeprowadzenie warsztatów andrzejkowych i mikołajkowych dla dzieci i młodzieży

Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Organizacja i przeprowadzenie warsztatów andrzejkowych i mikołajkowych dla dzieci i młodzieży. Oferty należy składać do 17 października 2017 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2017-09-27, 16.56

Zadanie polegać ma na:

  • organizacji i przeprowadzeniu warsztatów andrzejkowych po ukraińsku (min. 10 godz. zegarowych, min. liczba uczestników 15 osób/warsztat)
  • organizacji i przeprowadzeniu warsztatów mikołajkowych po ukraińsku (min. 15 godz. zegarowych, min. liczba uczestników 15 osób/warsztat)

Adresatem zadania są dzieci i młodzież mieszkająca i/lub ucząca się we Wrocławiu – m.in. z mniejszości ukraińskiej - od ukończenia 3 roku życia do ukończenia studiów.

  • przygotowaniu lokalu do warsztatów, w tym m.in. naprawa i malowanie ścian, remont toalety, wykonanie ścianki rozdzielającej pomieszczenia, wykonanie szafy wnękowej.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2017-09-27 do 2017-10-17
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.