DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Bezpłatny cykl edukacyjny ze stażami w Gambii, Ugandzie, Zambii, Ghanie i Malawi [zgłoś się do 5 stycznia]

Zastanawiasz się nad swoją rolą w zmienianiu świata? Działasz edukacyjnie albo aktywistycznie w obszarze edukacji globalnej, antydyskryminacyjnej, obywatelskiej lub o prawach człowieka? Polska Akcja Humanitarna zaprasza do kolejnej edycji programu GLEN. W tym roku oferujemy miejsca dla 7 uczestników/czek z Polski. Na zgłoszenia czekamy do 5 stycznia 2018 roku. Program jest bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Łukasz Bartosik

2017-12-29, 08.55

GLEN to intensywny cykl edukacyjny dla osób, które mają już przynajmniej podstawowe doświadczenie w działalności społecznej i są zainteresowane kwestiami globalnymi, antydyskryminacyjnymi i pokrewnymi. Program trwa ok. rok i składa się z międzynarodowych szkoleń, 3-miesięcznych staży w krajach globalnego Południa, seminarium RENew oraz działalności edukacyjnej po powrocie. Podczas szkoleń dyskutowane są zagadnienia edukacji globalnej, strukturalnego rasizmu, relacji władzy oraz odpowiedzialnej i etycznej komunikacji o kwestiach globalnych i społecznych.

Do udziału w nim zapraszamy wszystkich, którzy lubią działać w lokalnym środowisku z myślą o wyzwaniach współczesnego świata, osoby chcące sprawdzić się w roli edukatora/ki lub aktywisty/tki po powrocie do Polski, o rozwiniętej umiejętności krytycznego myślenia oraz posiadające kwalifikacje do pracy w organizacjach goszczących podczas staży. Program skierowany jest do osób między 21. a 30. rokiem życia. Więcej o profilu osoby uczestniczącej można przeczytać na stronie .

Zapraszamy do zapoznania się z opisami staży. W 2018 roku oferujemy staże w organizacjach w Ghanie, Ugandzie, Malawi, Zambii i Gambii.

Na każdy ze staży jadą dwie osoby (jedna z Polski oraz jedna z innego kraju europejskiego). Po powrocie ze staży uczestnicy/czki wolontariacko współpracują z zespołem edukacji PAH co najmniej do czerwca 2018. Staż jest tylko jednym z elementów przygotowawczych do działalności edukacyjno-aktywistycznej po powrocie.

Pamiętaj!

  • GLEN to nie wycieczka ani projekt z zakresu pomocy rozwojowej. To program edukacyjny.
  • Uczestnictwo we wszystkich spotkaniach i szkoleniach jest obowiązkowe.
  • Najważniejszym elementem programu jest twoja aktywność po powrocie. Pamiętaj o tym składając aplikację.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: od 2017-12-29 do 2018-01-05
organizator: Polska Akcja Humanitarna
adres: Aleja Solidarności 78A, 00-145 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
e-mail: pah@pah.org.pl
www: http://www.pah.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.