DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Kraków. Warsztaty "Klasyka z charakterem, czyli wzmacnianie kompetencji za pomocą wizerunku"

Fundacja Przestrzeń Rozwoju zapraszam na dofinansowane warsztaty "Klasyka z charakterem, czyli wzmacnianie kompetencji za pomocą wizerunku", które odbędą się 14 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-18.00 w Krakowie. Warsztat ma na celu zwrócenie uwagi na zasób, jakim może stać się świadomie budowany wizerunek i jego znaczenie w codziennych kontaktach. Przeznaczony jest dla kobiet. Za udział każdy płaci tyle, ile chce i może.

Wiadomość archiwalna

A A A

Dla wielu osób, zwłaszcza w sferze zawodowej ubranie jest sprawą wyłącznie praktyczną. Ubiór jednak mówi bardzo dużo o osobie, która go nosi. Jakość wizerunku zewnętrznego to jeden z podstawowych elementów oceny osobowości każdego z nas. Nie zawsze jesteśmy świadomi tej oceny. Jednak osoby będące z nami w kontakcie, dokonują jej, nawet nieświadomie, na podstawie tego co mamy na sobie. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Nasze ubranie jest kodem. Ludziom, z którymi spotykamy się po raz pierwszy , mówi ono, kim jesteśmy i jak siebie samych postrzegamy. Współpracownikom, z którymi stykamy się na co dzień, wysyła sygnał o sposobie w jaki traktujemy swoją indywidualność. Styl to umiejętność jej podkreślania.

Warsztat składa się z dwóch części. Pierwsza o charakterze wykładowym dotyczy zasad klasycznej damskiej garderoby. Druga w wersji interaktywnej zachęca do poszukiwania własnej indywidualności, świadomego odniesienia jej do klasyki stroju i tworzenia osobistego kodu wizerunku.

Warsztat, ma na celu zwrócenie uwagi na zasób jakim może stać się świadomie budowany wizerunek i jego znaczenie w codziennych kontaktach.

Cele warsztatu:

  • Zaznajomienie się z podstawami klasycznej garderoby
  • Rozwój umiejętności dopasowania stylu do pełnionej zawodowo roli
  • Poprawne dobieranie dodatków na co dzień
  • Konstruktywne planowanie zakupów odzieżowych
  • Ćwiczenie umiejętności rozpoznawania osobistego stylu
  • Kreatywne rozwiązywania dylematu co włożyć i na jaką okazję
  • Rozwój osobistego stylu zawodowo i prywatnie
  • Wzmacnianie pewności siebie

Czas trwania: 10 godzin warsztatowych
Termin: 14.01 (niedziela) w godz. 10.00-18.00 (w tym godzinna przerwa)
Miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, ul. Paulińska 3/5, Kraków Liczba uczestników: maks. 12 osób

Trenerka: Iwona Kopacz

Dyplomowana terapeutka i counsellor metody Gestalt w Centrum Counsellingu Gestalt i Associazione Italiana di Counselling. Absolwentka antropologii kultury na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kształtowała swój warsztat uczestnicząc również w Kursie Psychoanalizy Jungowskiej, Szkole Action Learning, warsztatach Porozumienia bez Przemocy, Analizy Transakcyjnej oraz treningach pracy z ciałem 5 rytmów.

Jako stylistka i coach wizerunku, od 18 lat uczy kobiety i mężczyzn tworzenia spójnego wizerunku opartego nie tylko o świadomość własnego wyglądu, ale także przekonań, emocji i ciała.

Koszt

Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz i chcesz zapłacić (możesz opłacić pełny koszt swojego udziału, tj. 200 zł lub skorzystać z dofinansowania w wysokości 25%, 50% lub 75%). Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę niż proponowane, prosimy o kontakt: Pamiętaj, że płacąc za warsztat, nie tylko inwestujesz w siebie, ale także wspierasz działania edukacyjne Fundacji Przestrzeń Rozwoju i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów finansowych.

Zapisz się

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Fundacja Przestrzeń Rozwoju, Paulińska 3/5, Kraków, woj. małopolskie
data wydarzenia: 2018-01-14
organizator: Fundacja Przestrzeń Rozwoju
adres: Paulińska 3/5, 31-866 Kraków, woj. MA
tel.: 530 999 047, e-mail: fundacja@przestrzenrozwoju.org
www: http://przestrzenrozwoju.org 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.