DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nowe Kawkowo. Warsztat "Kobiece Misteria Woman's Mysteries - pełnia kobiecości"

Stowarzyszenie „U Źródła” oraz Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz” w Nowym Kawkowie, www.tuiteraz.eu, www.u-zrodla.pl, zapraszają w dniach 30 maja-3 czerwca 2018 na warsztat indiański dla kobiet „Kobiece Misteria Woman's Mysteries - pełnia kobiecości”. Prowadzi: Dagmara Gmitrzak. Udział płatny.

autor(ka): Marta Kamionka

2018-02-23, 08.45

Podczas warsztatu WOMAN’S MYSTERIES, będziemy pracować w nurcie psychologii transpersonalnej ( której podstawą jest holistyczne podejście do człowieka) oraz tradycji indiańskiej i szamańskiej.

Podzielę się z uczestniczkami praktykami zdobytymi przez kilkanaście lat, podczas doświadczania indiańskich rytuałów oraz technik szamańskich z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej oraz współprowadząc warsztaty z tej tematyki. Techniki te służą głębokiemu połączeniu i zharmonizowaniu: ciała-umysłu-serca-duszy oraz naszego związku z przyrodą.

Warsztat WOMAN’S MYSTERIES skierowany jest do kobiet, które są gotowe pracować w kręgu uzdrawiającej mocy w tradycji Indian. Według wierzeń indiańskich, przebywanie w kręgu symbolizuje równość i wzajemną inspirację, ma również moc przywracania wewnętrznej harmonii.

Indianie wierzą, że nasze życie jest święte. Każde życie na planecie jest święte, ale my ludzie zachodniej cywilizacji, zapomnieliśmy o tym. Przestaliśmy mieć świadomość naszego połączenia ze wszystkim i wszystkimi ( wymiar transpersonalny), nie szanujemy planety- czyli Matki Ziemi. Zdaniem rdzennych społeczności, aby nasza planeta przetrwała, musimy wrócić do korzeni, do mądrości, że wszystko jest święte. Aktywować w sobie kobiecy pierwiastek i zrównoważyć go z męskim.

Podczas autorskiego z cyklu WOMAN’S MYSTERIES, pracujemy w bezpiecznej przestrzeni kręgu, uzdrawiając zranienia naszej kobiecości, kontaktując się ze swoją mocą i mądrością, tak aby żyć pełnią naszego piękna, obudzić wszystkie wewnętrzne dary i potencjały, słuchać głosu serca, realizować marzenia i kroczyć Ścieżką Piękna, która według Indian oznacza życie w harmonii z samą sobą, z innymi i planetą.

W czasie warsztatu WOMAN’S MYSTERIES:
- Poznamy symbolikę oraz praktyczne zastosowanie Koła Uzdrawiającej Mocy
-
Medicine Wheel, które reprezentuje cztery kierunki świata, pory roku, cykle naszego życia.
- Poznamy różnorodne aspekty naszej kobiecości, odbędziemy liczne podróże w głąb siebie w stanie alfa i theta, uzdrawiając oraz integrując ze sobą aspekty naszej kobiecości
- Będziemy pracować nad uzdrowieniem relacji z matką oraz naszego przyjścia na swiat ( healing regression)
- Połączymy się z arechetypem Pierwotnej Matki (Ancient Mother), która pomoże nam w zbudowaniu pełniejszej relacji z samą sobą, akceptując wszystkie aspekty siebie
- Będziemy się również łączyć się z przestrzenią czystej kreatywności w naszym ciele ( centrum podbrzusza, czakra sakralana, macica), doświadczymy ceremonii sacred womb blessing- błogosławienia świętego łona- ośrodka życia w naszym ciele - Odbędziemy podróż w głąb siebie w poszukiwaniu swojego zwierzęcia mocy, które wg. tradycji Indian, symbolizuje nasze wewnętrzne aspekty, dary i umiejętności (często uśpione).

NAJWAŻNIESZE WĄTKI WARSZTATU WOMAN’S MYSTERIES:

- Symbolika Koła Uzdrawiającej Mocy- Medicine Wheel
- Praca z czterema kierunkami świata, cztery pory roku i cztery cykle życia
- Ścieżka piękna według Indian
- Kobiecość i jej aspekty na Kole Mocy- dziecko, nastolatka, kobieta dorosła, stara mądra kobieta
- Uzdrawianie relacji z matką ( to jak traktujemy siebie jest manifestacja tego, jak traktowała nas w dzieciństwie matka)
- Matka Pierwotna- połączenie z Archetypem
- Kobiece misteria, cykle ciała: menstruacja, owulacja, czas błogosławiony- czyli ciąża, poród-jak dbać o siebie w czuły sposób
- Dwie polaryzacje – kobiecość i męskość, ich jakości i zranienia
- Ceremonia Sacred Womb Blessing
- Energia seksualna i jej rola w budzeniu pełni swojej kobiecości - Kreatywność, moc kreacji, jak obudzić kreatywność i manifestować swoje twórcze projekty - Wspólne śpiewanie indiańskich pieśni mocy

Prowadząca:

DAGMARA GMITRZAK

Trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka technik holistycznych, muzykoterapeutka, dziennikarka. Ukończyła studia w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, w tym trzyletnią specjalizację: Pomoc społeczno-terapeutyczna. Ukończyła również trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, dwuletnie podyplomowe Dziennikarstwo na UW, kurs medytacji mindfulness prowadzony przez australijskiego psychoterapeutę Ivana Miltona. Od 2001 prowadzi warsztaty, zajęcia, konsultacje oraz szkolenia dla firm. Specjalizuje się w zagadnieniach body & mind (techniki relaksacji, medytacja, oddech, twórcze wizualizacje), zarządzanie stresem, praca z czakrami (czakroterapia), pozytywne myślenie, kreatywność, techniki szamańskie. Nagrywa również treningi relaksacyjne na CD. Autorka pięciu książek, m.inn: „Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji” plus CD, „Czakry podróż w głąb siebie”, „Inteligencja serca plus” CD, „Obudź swoją kreatywność” www.rozwojosobisty.waw.pl

REKOMENDACJE: “Uczęszczałam na warsztaty Pani Dagmary Gmitrzak przez dwa lata. Uczestniczyłam również kilkakrotnie w sesjach indywidualnych. Zajęcia były rewelacyjnym czasem pracy nad sobą, rozwojem osobistym…poprzez takie techniki jak ćwiczenia jogi, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, ale przede wszystkim, to wtedy doświadczyłam pracy z czakrami – czyli zapoznałam się z energetyką człowieka, jej znaczeniem i ważnym aspektem, zarówno w pracy duchowej jak i fizycznej. (…) Cudowne, głębokie przeżycia, pomocne w zrozumieniu, niejednokrotnie tego co trudne, przeszkadzające w funkcjonowaniu… Dagmara Gmitrzak jest osobą, którą szczerze i zawsze polecę każdemu, kto pragnie rozwijać się i poznawać siebie…” Aneta

“Dagmarę poznałam kilka lat temu na warsztacie pracy z czakrami. To było niezwykłe doświadczenie z kilku powodów. Po pierwsze sam kontakt z Dagmarą, osobą pełną ciepła, życzliwości, otwartości, ogromnej wiedzy i w pełni profesjonalną był dla mnie przyjemny. Po drugie Dagmara zabrała mnie w piękną podróż, podróż w głąb siebie, bardzo głęboko. Ten warsztat mnie wzbogacił, rozpoczął moją osobistą zmianę, dalszą pracę z czakrami i nie tylko z czakrami, jak się później okazało. Doświadczenia pracy z Dagmarą odmieniły moje życie, pogłębiłam kontakt ze sobą, z własnym sercem, co wniosło wiele radości w moje życie, jak również życie moich bliskich. Dagmara zabrała mnie w podróż do moich potencjałów, wyższych wymiarów, świata energii. Pomogła mi wzrastać. Odkryłam swoje wewnętrzne piękno. Teraz potrafię siebie wspierać, troszczyć się o siebie i kochać pełnym sercem. To miłość potężna, nieskończona.” Agnieszka

“Jestem osobą z natury dość ostrożną, jeżeli chodzi o ufność do nowości w zagadnieniach psychologicznych. Pamiętam pierwsze spotkanie z Dagmarą i bijącą z niej dobrą energią. Widziałam, że jest osobą, której można zaufać. I tak to się zaczęło. Stałam się stałym uczestnikiem prowadzonych zajęć i warsztatów Dagmary, po których każdorazowo czuję pozytywną energię. Szczególnie jako doładowujące zapamiętałam warsztaty z czakrami. Mam wrażenie, że udział w zajęciach wymusił “naturalne” zmiany w moim życiu – są zatem mocne. Dagmara zajęcia prowadzi z dużą uważnością, troską i przekazuje dobrą energię otoczeniu. Dzięki zajęciom tym wzrosła szczególnie moja samoświadomość serca. (…) Zajęcia zdecydowanie warte polecenia.” A.Ż.

„Pierwsze spotkanie z Dagmarą miałam rok temu. Nie spodziewałam się niczego szczególnego ani wyjątkowego, w zasadzie to chciałam być na innym warsztacie, ale tak jakoś wyszło, że trafiłam do niej. Zaskoczenie moje było ogromne. Niezwykle głębokie przeżycie, poruszające wewnętrzne obszary ciała i duszy. Absolutna magia!!
Dodam tylko, że na spotkaniu indywidualnym udało mi się w tak prosty i spokojny sposób uwolnić od problemu nękającego mnie od wielu lat, że wyszłam z niego oniemiała. Nazywam ją „szamanką”, bo niewątpliwie ma nadprzyrodzone zdolności.
Mogę tylko powiedzieć, żebyś dał,-a sobie szansę na zmiany, które pozwolą Ci pełniej cieszyć się życiem. Po prostu spróbuj.
Serce to drzwi do szczęścia, spokoju i miłości…innej drogi nie ma.
Jeśli próbowałeś inaczej i nie jesteś usatysfakcjonowany,-a, to znaczy że czas „COŚ” z tym zrobić. Po prostu skontaktuj się z sercem, z prawdziwym sobą, a wszystko wokół zacznie wyglądać inaczej. Powodzenia. „

„Zajęcia z Dagmarą to za każdym razem niesamowita podróż w głąb siebie. Odkrywam głębokie rzeczy o samej sobie które pozwalają mi na błyskawiczne transformacje. Ponadto Dagmara śpiewa, ma niesamowity głos i wiedzę o tym, co robi. Warto doświadczyć!” Żaneta

DATA:

30.V-3.VI.2018

ROZPOCZĘCIE:

30.V. o godz. 18 kolacją (środa)

ZAKOŃCZENIE:

3.VI. o godz. 14 po obiedzie (niedziela)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo www.tuiteraz.eu

CENA WARSZTATU:

800 zł

CENA POBYTU:

wyżywienie 70 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)

noclegi - w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:

ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:

www.tuiteraz.eu, ,

biuro: 662759576

Jacek Towalski 602219382,

Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366,

ZAPISY:

  1. Konieczna rejestracja mailowa na adres (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
  2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
  3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
  4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
  5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 30.V-3.VI. 2018”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.

Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", 11-042 Nowe Kawkowo, woj. warmińsko-mazurskie
data wydarzenia: od 2018-05-30 do 2018-06-03
organizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"
adres: Iwicka 40 29, 00-735 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie
tel.: 22 841 87 65, e-mail: info@u-zrodla.pl
www: http://www.u-zrodla.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.