DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konferencja: „Q-Mark – Infoday” w ramach projektu: „StopR – Stop Youth Radicalization”

Fundacja Umbrella zaprasza na konferencję „Q-Mark – Infoday”, będącą częścią projektu „StopR – Stop Youth Radicalization”. Konferencja odbędzie się 26 marca o godz. 14:00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnicka 65 we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-03-07, 12.02

Ograniczona liczba miejsc, obowiązują zapisy poprzez formularz Google. Do pobrania: StopR konferencja – zaproszenie i program.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1991937577722604/

Podczas konferencji wspólnie zastanowimy się nad tym, co powoduje, że niektórzy młodzi ludzie stają się łupem organizacji czy poglądów nawołujących do przemocy, które są pełne agresji oraz na swój sposób skrajne w swoich celach i sposobach działań.

Projekt jest realizowany wraz z partnerskimi organizacjami młodzieżowymi z Bułgarii, Czech, Słowenii i Węgier w ramach programu Erasmus + Partnerstwa Strategiczne w obszarze młodzieży.

Konferencja jest realizowana przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+ i odzwierciedla jedynie stanowisko jej autorów. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za zawartość merytoryczną konferencji.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych "Sektor 3", Legnicka 65, 54-206 Wrocław, woj. dolnośląskie
data wydarzenia: 2018-03-26
organizator: Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella"
adres: Legnicka 65, 54-206 Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: 71 359 75 00, faks: 71 359 75 01
e-mail: biuro@sektor3.wroclaw.pl
www: http://www.sektor3.wroclaw.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.