DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gdańsk. Bezpłatne warsztaty dla kobiet "Draw the line - wyznacz granicę"

Jeżeli jesteś Polką lub migrantką. Jeżeli w pracy zawodowej lub aktywistycznej współpracujesz z migrantkami albo interesuje Cię tematyka przeciwdziałania przemocy seksualnej, a zwłaszcza molestowania w pracy czy na ulicy, to jest oferta dla Ciebie. Bezpłatne warsztaty odbędą się 18 marca 2018 w Centrum Praw Kobiet oddział Gdańsk.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Oliwia Górko

2018-03-12, 08.55

Zapraszamy kobiety, które chcą przeszkolić się z zakresu przeciwdziałania przemocy seksualnej, dowiedzieć się czym są stereotypy płciowe, zapoznać się z zagadnieniem granic osobistych oraz odbyć trening asertywności , a także zdobyć wiedzę o psychologicznych i prawnych aspektach przemocy.

Nasz projekt jest finansowany z programu EU Daphne i nazywa się „Draw the line / Wyznacz granicę”. Jego głównym celem jest podniesienie świadomości na temat przemocy seksualnej, a zwłaszcza molestowania seksualnego. Odbiorczyniami są polki orazmigrantki i uchodźczynie, które pozostają narażone na przemoc seksualną i molestowanie w przestrzeni publicznej, na przykład w miejscu pracy, na uczelni, w sklepie czy autobusie, ze względu na płeć, ale także pochodzenie. Projekt realizujemy w partnerstwie z pięcioma krajami Unii Europejskiej – Austria, Wielka Brytania, Hiszpania, Grecja i Bułgaria. Uważamy, że istnieje potrzeba wzmocnienia kobiet przybywających do krajów, w których mieszkamy, wsparcia ich i pokazania, że są tutaj na równych prawach ze wszystkimi obywatelkami i obywatelami.

Warsztaty odbędą się 18.03.2018 w Centrum Praw Kobiet oddział Gdańsk (ul. Gdyńskich Kosynierów 11/2) w godzinach 11.00-17.00.

Udział w warsztacie jest bezpłatny, obowiązują zapisy: 58 341 79 15, . Lista osób jest ograniczona.

Wiecej informacji na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2037654026449118/

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Gdańsk, Gdyńskich Kosynierów 11/2, 80-866 Gdańsk, woj. pomorskie
data wydarzenia: 2018-03-18
organizator: Fundacja Feminoteka
adres: Mokotowska 29A, 00-560 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
e-mail: oliwia.gorko@gmail.com
www: http://www.feminoteka.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.