DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gdańsk. Spotkanie "Biznes kocha Kobiety #8"

Ósme spotkanie z cyklu Biznes kocha Kobiety w Trójmieście! 14 czerwca, godz. 17:30 – 20:30, Gdańsk, Best Western Plus Arkon Park Hotel, ul. Śląska 10.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Natalia Nietuspka

2018-05-25, 08.45

Już teraz zapiszcie w swoich kalendarzach tę datę – 14 czerwca spotykamy się na ósmym spotkaniu z cyklu Biznes kocha Kobiety. Ostatnie spotkanie przed wakacjami już niedługo!

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco z informacjami o spotkaniu, klikając.

PRELEGENCI:

FILIP TWORKOWSKI i WOJCIECH JUROJĆ – FOODKRYWCY.

Filip to niespokojny duch, który rzucił pracę i wyruszył z plecakiem w roczną podróż dookoła świata. Jadł tarantule, pił kawę z żarzącym się węglem i na dwa dni został buddyjskim mnichem. Smakami z podróży dzieli się podczas warsztatów kulinarnych i spotkań podróżniczych. Bo nic nie daje więcej frajdy, niż smakowanie świata! Wojtek – podróżnik, odwiedził prawie 50 krajów, a 3 lata mieszkał w Azji, poznając jej kultury. Uzależniony od adrenaliny miłośnik Bieszczad i Himalajów. Ostatnio zdobył Mt. Kenya i chodził po dzikich górach północnego Iranu. Autor książki „Spotkania w Azji”, pełnej inspirujących historii ludzi spotkanych na Dalekim Wschodzie.

WIOLETA MAGDZIARZ,

absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Miłośniczka nowych mediów i marketingu online. Jej specjalizacją są social media i kampanie AdWords. Lider zespołu i doradca do spraw marketingu online w projekcie Google’a Internetowe Rewolucje, w którym pomaga przedsiębiorcom rozwijać swój biznes w internecie.

PIOTR ANANICZ,

producent filmów komercyjnych, który energię i pasję do działania odziedziczył po tacie-marynarzu, a zamiłowanie do pracy z ludźmi wyniósł z wieloletniej służby instruktora harcerskiego. Od 2014 roku prowadzi gdyńską Wytwórnię Filmów Wariacja realizując dla biznesu różnorakie projekty filmowe od podstaw. W portfolio Wariacji nie brakuje vlogów, relacji z wydarzeń czy reklamówek, ale i współpracy z muzyką oraz teatrem.

GDZIE: Best Western Plus Arkon Park Hotel, ul. Śląska 10, Gdańsk

BILETY:

Wybierz opcję idealną dla siebie:

  • Bilet dla jednej osoby: 59 zł
  • Najlepsza opcja! Bilet dla dwóch osób za 89 zł (jedynie 44,50 zł od osoby)

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Best Western Plus Arkon Park Hotel, ul. Śląska 10, 80-384 Gdańsk, woj. Pomorskie
data wydarzenia: 2018-06-14
organizator: Fundacja Ad Fontes
adres: Aleja Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk, woj. PM
tel.: 518 640 273, e-mail: fundacja@fontes.com.pl
www: http://www.fontes.com.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.