DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wyjątkowa Gra Miejska "Wielokulturowe Dziedzictwo Wrocławia"

Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Stowarzyszenie Diversja we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego oraz Fundacją Kalejdoskop Kultur zapraszają na wyjątkową Grę Miejską pod hasłem „Wielokulturowe Dziedzictwo Wrocławia”.

Wiadomość archiwalna

A A A

Gra Miejska „Wielokulturowe Dziedzictwo Wrocławia” pozwoli Wam odkryć wielokulturowe bogactwo Wrocławia. Odwiedzicie niezwykłe zakątki miasta i poznacie nieznaną dotąd historię narodów i kultur zamieszkujących Wrocław na przestrzeni wieków. To wszystko i jeszcze więcej w atmosferze zabawy, rywalizacji i wyścigu po atrakcyjne nagrody.

Gra Miejska odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 r. we Wrocławiu podczas Pikniku Wielokulturowego – Strefy Społecznej przy Kalejdoskopie Kultur. Start Gry o godz. 11.00 na Wyspie Słodowej we Wrocławiu.

Udział w Grze Miejskiej jest całkowicie bezpłatny. Każdy uczestnik Gry otrzyma poczęstunek w formie prowiantu na czas Gry oraz posiłek na ciepło po jej zakończeniu. Dla zwycięskich drużyn przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć udział w Grze wystarczy do 20.06.2018 zgłosić co najmniej 3-osobowy zespół na adres . W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska członków grupy oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail) do lidera zespołu. W temacie wiadomości prosimy napisać: „zgłoszenie udziału w Grze Miejskiej”. UWAGA! Co najmniej jeden członek zgłaszanego zespołu musi być pełnoletni.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 693 145 674, e-mail: .

Piknik Wielokulturowy jest organizowany w ramach projektu „Wrocław – wielokulturowe miasto spotkań” współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław w ramach programu „Mikrogranty NGO”

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego dolnyslask.ngo.pl.

miejsce: Wyspa Słodowa, Gliniana, 50-526 Wrocław,
data wydarzenia: 2018-06-23
organizator: Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE
adres: Gliniana 58 11, 50-526 Wrocław, woj. DS
tel.: 693 145 674, e-mail: stowarzyszenie.update@gmail.com
www: http://www.facebook.com/StowarzyszenieUpDate 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.