DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Spacer: 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

INNA Fundacja – IFKA zaprasza do wzięcia udziału w projekcie NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, który jako cykl spacerów organizowany w dwóch językach – polskim i Polskim Języku Migowym, ma za zadanie przedstawić kluczowe w 2018 r. rocznice i wydarzenia. Projekt inauguruje spacer 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, na który zapraszamy w lipcu i sierpniu.

Wiadomość archiwalna

A A A

2018-07-04, 14.28

Do każdego z nich powstał folder tematyczny dostosowany do PJM żeby można było w każdej chwili wrócić do wymiganych przez nas opowieści i cieszyć się z okrągłych lubelskich rocznic.

Projekt inauguruje spacer 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, na który zapraszamy w godzinach:

21.07, godz. 12.00-14.00 - prowadzony przez Jolę Prochowicz, która naukowo zajmuje się feminizmem, edukacją poprzez film oraz dyskusją wokół założeń współczesnego kształcenia akademickiego. Spacer będzie tłumaczony na PJM.

4.08, godz. 12.00-14.00* - prowadzony przez Justynę Kieruzalską, artystkę, graficzkę, zajmującą się rysunkiem, ilustracją i malarstwem. Ma na koncie kilkanaście wystaw, w tym wystawy indywidualne.
Spacer będzie tłumaczony na język polski. * Termin może jeszcze ulec zmianie.

Zbiórka: wejście do głównego gmachu KUL od strony Alei Racławickich

Cykl jest częścią projektu NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, który dedykowany jest osobom głuchym, mając na celu przybliżenie im społeczno-kulturowego i hi/herstorycznego dziedzictwa Lublina.

Wydarzenia, na kórych skupiają się organizatorki to: 100-lecie niepodległości, 100-lecie praw wyborczych kobiet,, 600-lecie fresków w kaplicy na Zamku oraz 100-lecie KUL najstarszej lubelskiej uczelni. Projekt jest dofinansowany ze środków urzędu miasta Lublin w ramach konkursu Miasta Kultury.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

data wydarzenia: od 2018-07-21 do 2018-08-04
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.