DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Ozimek. Cykl warsztatów dla osób pracujących z młodzieżą ruszy na jesień. Trwa już rekrutacja!

Fundacja Laboratorium Zmiany zaprasza do udziału w cyklu warsztatów osoby pracujące z młodzieżą oraz te, które chcą zacząć – wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje liderskie oraz umiejętności trenerskie w pracy z młodzieżą. W programie skupimy się m.in. na takich zagadnieniach jak: asertywność, ciałopozytywność czy hejt. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązuje rekrutacja, która właśnie wystartowała.

autor(ka): Magdalena Kurowska

2018-07-17, 08.53

Szczególnie zapraszamy osoby, które chcą realizować projekty edukacyjne związane z równością płci i wzmacnianiem kobiet i dziewczyn w lokalnych środowiskach. W programie skupimy się na tematach:

  1. asertywność,
  2. ciało pozytywność,
  3. stereotypy i uprzedzenia,
  4. komunikacja interpersonalna,
  5. radzenie sobie ze stresem,
  6. antydyskryminacja,
  7. hejt.

Pokażemy jak tworzyć interesujące dla młodzieży zajęcia, które dotyczą ważnych i niełatwych tematów. Poznacie ćwiczenia i zadania, które będziecie mogli/mogły wykorzystać w swojej pracy. Dowiecie się, jak rozmawiać z młodymi ludźmi o trudnych sprawach.

Po całym cyklu zapewniamy dodatkowe wsparcie merytoryczne w postaci konsultacji – spotkamy się przy kawie, by porozmawiać o Waszych pomysłach, projektach, scenariuszach oraz odpowiemy na pytania związane z Waszą pracą z młodzieżą.

Warsztaty będą prowadzone przez członkinie Fundacji Laboratorium Zmiany – praktyczki pracy z młodzieżą z kilkuletnim doświadczeniem, pedagożki, psycholożki, trenerki umiejętności społecznych i trenerki młodzieżowe.

Spotkania rozpoczniemy warsztatem integracyjnym 22.09.2018 r. Terminy kolejnych zjazdów to:

  1. 29-30.09.2018r.,
  2. 06-07.10.2018r.,
  3. 27-28.10.2018r.

Warsztaty będą odbywać się w Ozimku (dokładną lokalizację podamy nieco później). Uczestnicy i uczestniczki otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w cyklu warsztatów.

REKRUTACJA

Aby wziąć udział, należy przesłać swoje zgłoszenia możecie na adres: . W zgłoszeniu prosimy napisać, dlaczego zależy Państwu na udziale w tym szkoleniu oraz napisać swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. By zgłoszenie mogło być przez nas przetwarzane, proszę nie zapomnieć o dodaniu poniższej formuły do treści maila:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na szkolenia organizowane przez Fundację Laboratorium Zmiany, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Udział w całym cyklu warsztatowym jest bezpłatny! W przypadku pytań, można się z nami skontaktować mailowo () lub przez fanpage, do polubienia którego zachęcamy.

Projekt realizujemy dzięki dofinansowaniu z Fundacji im. Stefana Batorego.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: 46-040 Ozimek, woj. opolskie
data wydarzenia: od 2018-09-22 do 2018-10-28
organizator: Fundacja Laboratorium Zmiany
adres: Polna 15, 49-100 Niemodlin, woj. OP
e-mail: zarzad@laboratoriumzmiany.org
www: http://laboratoriumzmiany.org/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.