Polska Akcja Humanitarna zaprasza na SPA – Summer PAH Academy
autor(ka): MM, lublin.ngo.pl
Poszukujemy osób zainteresowanych uczestnictwem w pierwszej Summer PAH Academy (SPA), której celem jest rozwój kompetencji trenerskich i samorefleksji osób prowadzących zajęcia z edukacji globalnej. SPA odbędzie się w Ośrodku Skłudzewo pod Toruniem w dniach 14-17 września 2017 roku. Udział jest bezpłatny. Zwracamy koszty dojazdu.

W SPA mogą wziąć udział osoby pochodzące z miejscowości poniżej 500 tysięcy mieszkańców zainteresowane edukacją globalną, które posiadają podstawową wiedzę z edukacji globalnej (lub pokrewnej) i prowadziły już, co najmniej kilka godzin zajęć z tego zakresu. Szukamy osób rozpoczynających swoją drogę w tym zakresie, ale mają już drobne doświadczenie, na którym będziemy pracować.

Podczas SPA będziemy pracować w 4 blokach tematycznych:
Dzień I, czwartek - Dlaczego tu jesteśmy?
Dzień II, piątek – Moja droga do edukacji globalnej
Dzień III, sobota – Język w pracy edukatora/ki Dzień IV, niedziela – Wyzwania w pracy edukatorskiej – trudne sytuacje

Po SPA, uczestnicy/czki zobowiązani zostaną do poprowadzenia co najmniej jednego warsztatu w województwie małopolskim, mazowieckim lub kujawsko-pomorskim (z wyłączeniem Krakowa i Warszawy). Uczestnicy i uczestniczki będą też częścią Klubu Dyskusyjnego Online. W ramach niego będą otrzymywać zadania, teksty, filmy, pytania do refleksji. Spotkają się także na 2 wideokonferencjach.

Aplikować można poprzez formularz: https://goo.gl/forms/fqKGHvoKVlb5SEbC3 do 27 sierpnia 2017. Summer PAH Academy jest częścią projektu Narzędziownik krytycznego/ej edukatora/ki, który jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Więcej informacji TUTAJ

źródło: PAH
data publikacji: 2017-08-08
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!