Bezpłatne szkolenia dla średnich firm "Równość pracuje na Twoją markę"
autor(ka): Fundacja Fundusz Współpracy
Fundacja Fundusz Współpracy, Konfederacja Lewiatan, Fabryka Dobrych Praktyk, Instytut Spraw Publicznych i Obserwatorium Równości Płci zapraszają w lutym i marcu do udziału w bezpłatnym szkoleniu: Równość pracuje na twoją markę zarządzanie równościowe jako odpowiedź na wyzwania nowego rynku pracy.

Jak zadbać o wizerunek firmy, stworzyć przyjazne miejsce pracy i wprowadzić rozwiązania zapobiegające zjawiskom takim, jak m.in. mobbing, molestowanie seksualne, dyskryminacja ze względu na płeć?

Zachęcamy do udziału pracodawców/czynie i pracowników/ce, bo w tworzeniu miejsca pracy równych szans, wolnego od dyskryminacji, miejsca równego traktowania liczy się perspektywa obu stron.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

Dla kogo są warsztaty?

Do udziału w szkoleniach zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli średnich firm (zatrudniających od 50 do 249 osób) - właścicieli/-ki, osoby z HR, osoby zajmujące się w firmie komunikacją wewnętrzną, osoby na kierowniczym stanowisku a także osoby pracujące, które chcą poznać przysługujące im pracownicze prawa w zakresie równego traktowania i warunków pracy. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest udział od 2 do 4 osób z firmy.

Co daje udział w warsztatach?

DLA ZATRUDNIAJĄCYCH

Przygotują Twoją firmę do wdrożenia obowiązków wynikających z Kodeksu pracy w zakresie równego traktowania i wzmocni wizerunek firmy jako przyjaznego miejsca pracy (employer branding).

DLA PRACUJĄCYCH

Poznasz przysługujące Ci prawa, będziesz w stanie ocenić, które zachowania są naruszeniem i jak się przed nimi bronić. Dowiesz się jakie przepisy gwarantują ci równe traktowanie, równą płacę, równy dostęp do awansów i rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje

Po szkoleniu otrzymasz dostęp do e-learningu zawierającego rozbudowany materiał z tematyki szkolenia (wraz z materiałami do pobrania).

Kontakt:

Anna Szkiruć-Kostrzewa

tel: +48 692 487 524 (w godz. 08:00-19:00)

e-mail:

Inne terminy, lokalizacje, zgłoszenia

Kraków 8-9 lutego 2018 - zapisz się >>
Trójmiasto 15-16 lutego 2018 - zapisz się >>
Katowice 22-23 lutego 2018 - zapisz się >>
Warszawa 1-2 marca 2018 - zapisz się >>
Poznań 15-16 marca 2018 - zapisz się >>
Wrocław 22-23 marca 2018 - zapisz się >>

PROGRAM

INFORMACJE

ZAPISZ SIĘ

organizator: Fundacja Fundusz Współpracy
adres: Górnośląska 4a, 00-444 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 450 98 10, faks: 22 450 98 03
e-mail: cofund@cofund.org.pl
www: http://www.cofund.org.pl 

data publikacji: 2018-02-05
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!