Nowe Kawkowo. Warsztaty "5 dni błogiej kobiecości"
autor(ka): Marta Kamionka
Zmysły są do doświadczania wszechświata. Uwrażliw je. Nakarm je. Niech ich mądrość inspiruje Twoją Kobiecość.

Soczysta podróż zmysłów, w której oddech, dotyk, słuch, zapach i węch prowadzić będąCię ku eksplorowaniu błogości. Każdy dzień dedykowany będzie celebracji.

Poprzez poranne i nocne medytacje będziemy oczyszczać się z emocji i wszelkich nagromadzonych wątpliwości, aby w ich miejsce zaprosić spokój i klarowność uczuć.

Stopniowe, powolne budzenie ciała w tańcu uwrażliwi nas na przeżywanie wielowymiarowej przyjemności - tej cielesnej i duchowej. W intymnym gronie kobiet nauczymy się jak ukochiwać i pielęgnować wszystko to czym i kim jesteśmy.

Jedną z dróg do samopoznania będzie, czuły świadomy dotyk w Masażu Kobiecym. Aby przyjemność mogła zagościć w nas na wszech czasy, będziemy ukorzeniać się eksplorując nasz kontakt z naturą, otwierając serce i łącząc się z żywiołem ziemi.

Z miejsca wewnętrznej stabilizacji rozkołyszemy biodra wypełniając się świętą esencją kobiecości.

Czując się bezpiecznie i błogo z samą sobą.

Przykładowy program dnia:

* Ćwiczenia Tao Miłości.

Podniosą naszą witalność oraz rozpalą żywioł ognia, tak by Twoja esencja Kobiecości mogła manifestować się swobodniej i z większą gracją. Ćwiczenia mają na celu uruchomienie obiegu energii, pobudzenie kanałów wewnętrznych, dotlenienie komórek oraz poznanie subtelnego przepływu w narządach.

*Praktyka Otwierania Bioder

W niej powracasz do korzeni.

Poprzez gimnastykę, ruch wytrząsania, kołysanie, kucanie, uziemiasz się, łącząc się ze Źródłem Mocy - Matką Ziemią. Z tego miejsca rozpoczyna się podróż Twojego potencjału, droga do połączenia serca i seksualności. Im głębiej zapuścisz swoje korzenie, tym łatwiej będzie Ci wznieść się w nieznane i czerpać przyjemność z życia. *Taniec.

To w nim poznasz, jak zachowuje się ciało w swoim własnym przepływie energii. Ciało każdej z nas wie, co dla niego najlepsze.

Jeśli zaufasz i poddasz się jego prowadzeniu, naturalnie wypełnisz się uczuciem radości i spełnienia.
Ta wolność niesie w sobie cudowną mądrość samopoznania i akceptacji. *Masaż Kobiecy

Kiedy kobieta zostaje namaszczona i ukochana budzi się do życia, rozkwita, pełna wdzięku, miłości i wdzięczności do siebie i świata. Wieczorne sesje dotyku obdarują nas tym za czym najczęściej tęsknimy - czułą uważnością. To doświadczenie wesprze proces naszej wewnętrznej i zewnętrznej transformacji.

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:

5 - 10.06.2018

ROZPOCZĘCIE

5.06 (wtorek), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE

10.06 (niedziela), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:

Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz", Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU

CENA POBYTU

KONTAKT:

ZAPISY:

  1. Konieczna rejestracja mailowa na adres (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
  2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę dwóch zaliczek w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
  3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
  4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
  5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 5-10.VI.2018”.

BANK PKO BP 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Dla przelewów zagranicznych:

BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka!

W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.

  1. Zaliczkę za warsztat w wysokości 300 zł z opisem „5 dni błogiej kobiecości” prosimy wpłacać na konto:

    38 1020 1097 0000 7502 0245 8594

 

PROWADZĄCY

Haga Karolina Zawitowska

W moim codziennym życiu Tantra, Taniec, Sztuka Dotyku oraz wszelkie drogi wznoszenia świadomości i umiłowania ducha w ciele splatają się . Od najmłodszych lat pojęcie „bliskość oraz cielesność” są dla mnie drogą do duchowego samopoznania oraz esencją życia na Ziemi.

Moim pragnieniem jest inspirowanie innych istot w rozpoznaniu ich prawdy, celebracji przebudzonych zmysłowych aspektów, oraz odkrywaniu seksualnej i świętej Kobiecości.

Dzięki uwielbieniu do tego co prawdziwe ukazuje jak, dzikie, łagodne, wyzwolone i zwierzęce części w nas zawsze i wszędzie mogą znaleźć swoje miejsce na ekspresje, niosąc przy tym świadomy wyraz pełni osobistej Mocy i Wolności.

miejsce: 11-042 Nowe Kawkowo, woj. warmińsko-mazurskie
organizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych "U Źródła"
adres: Iwicka 40 29, 00-735 Warszawa-Mokotów, woj. mazowieckie
tel.: 22 841 87 65, e-mail: info@u-zrodla.pl
www: http://www.u-zrodla.pl 

data publikacji: 2018-05-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!