Piknik Wielokulturowy - Strefa Społeczna przy Kalejdoskopie Kultur na Wyspie Słodowej we Wrocławiu
autor(ka): Radosław Bednarski (RCWIP) (red. dolnoslaskie.ngo.pl)
Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE, Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych i Stowarzyszenie Diversja we współpracy z Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego oraz Fundacją Kalejdoskop Kultur zapraszają organizacje pozarządowe oraz instytucje działające w sferze wielokulturowości, praw człowieka, różnorodności, przeciwdziałania dyskryminacji i przemocy na Piknik Wielokulturowy - Strefę Społeczną przy Kalejdoskopie Kultur.

Na uczestników czekają m.in.:

Piknik Wielokulturowy rozpocznie się w dniu 23 czerwca 2018 r. (sobota) o godz. 14:00. Do wspólnego piknikowania zapraszamy przedstawicieli organizacji i instytucji działających w sferze wielokulturowości, praw człowieka, różnorodności, przeciwdziałania dyskryminacji i przemocy.

Ze względu na typowo piknikowy charakter spotkania, zachęcamy do zorganizowania swojego udziału w nim na własnych kocach/siedziskach oraz nastrojenie się przede wszystkim na dobrą zabawę i integrację. Zapraszamy również do przygotowania własnych aktywności (konkursów, pokazów, quizów, prezentacji itp.) dla odwiedzających Wyspę mieszkańców Wrocławia.

Potwierdzenie udziału w Pikniku Wielokulturowym wraz ze zgłoszeniem organizowanych przez siebie aktywności należy zgłosić do dnia 13 czerwca 2018 roku na adres mailowy: .

Jak przy każdej imprezie plenerowej, istnieje ryzyko wystąpienia złych warunków atmosferycznych.

W przypadku odwołania lub przeniesienia imprezy będziemy kontaktować się z przedstawicielami zgłoszonych organizacji.

Piknik Wielokulturowy jest organizowany w ramach projektu „Wrocław – wielokulturowe miasto spotkań” współfinansowanego z budżetu Gminy Wrocław w ramach programu „Mikrogranty NGO”

Szczegółowe informacje dotyczące Pikniku Wielokulturowego udzielane są pod numerem telefonu: 693 145 674 lub e-mail: .

miejsce: Wrocław,
organizator: Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE
adres: Gliniana 58/11, 50-526 Wrocław, woj. dolnośląskie
tel.: 693145674, e-mail: stowarzyszenie.update@gmail.com
źródło: inf. nadesłana do red. dolnoslaskie.ngo.pl
data publikacji: 2018-05-30
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!