Warszawa. Warsztaty dla osób niewidomych na wystawie czasowej w Muzeum POLIN
autor(ka): Magdalena Lasocka
W trakcie warsztatu na wystawie czasowej "Obcy w domu. Wokół Marca '68" przeniesiemy się w tamte realia poprzez pracę z tyflografikami i specjalnie przygotowanymi obiektami. Spróbujemy doświadczyć dylematów, przed jakimi stawały osoby zmuszane do wyjazdu.

Wystawa "Obcy w domu. Wokół Marca '68" opowiada o losach ludzi postawionych przed koniecznością decyzji: zostać w kraju czy wyjechać. Wystawa prezentuje przyczyny i przebieg kampanii nienawiści, której kulminacją było wygnanie z kraju około 13 tysięcy Polaków pochodzenia żydowskiego.

Termin warsztatów: 8 sierpnia (środa), godz. 18.00-20.00, wstęp wolny, zbiórka w holu głównym

Obowiązują zapisy: e-mail: , telefon: +48 22 47 10 301

Prowadzenie: Tomasz Niedziela

Informacja dodatkowa: Nasi wolontariusze mogą asystować Państwu w drodze ze wskazanego miejsca w Warszawie, oraz w trakcie trwania warsztatu. Prosimy o informację w trakcie rezerwacji udziału o takiej potrzebie.

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu "Spotkania z historią i tradycją żydowską dla osób niewidomych". Więcej informacji o cyklu: https://bit.ly/2Lry3BQ

miejsce: Mordechaja Anielewicza 6, 00-157 Warszawa, woj. mazowieckie
organizator: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
adres: Mordechaja Anielewicza 6, 00-157 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: +48 22 47 10 301, e-mail: polin@polin.pl
www: http://www.polin.pl 
źródło: Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
data publikacji: 2018-08-03
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!