Warszawa. Gra Cashflow - wzmocnij swoją inteligencję finansową pod okiem coacha finansów!
autor(ka): DOROTA SZYMONIK
Przyjdź i sprawdź, jak w łatwy i przyjemny sposób możesz wzmocnić swoją inteligencję finansową za pomocą gry w atmosferze wesołej rywalizacji i pasjonującej nauki, od której trudno się oderwać!

GRA Cashflow – wzmocnij swoją inteligencję finansową

Planszowa gra Cashflow stworzona przez Roberta Kiyosaki to:

Umiejętności zarządzania pieniędzmi, inwestowania i operowania zestawieniami finansowymi nie uczy się w szkole. Zaś w codziennym życiu posługiwanie się pieniędzmi związane jest z tak wieloma emocjami i stereotypami, że trudno jest swobodnie nauczyć się ze spokojem i precyzją „robić co należy” aby panować nad swoją sytuacją finansową i bogacić się.

Jest jednak na to sposób – GRA!

Przyjdź i sprawdź jak w łatwy i przyjemny sposób możesz wzmocnić swoją INTELIGENCJĘ FINANSOWĄ za pomocą gry w atmosferze wesołej rywalizacji i pasjonującej nauki, od której trudno się oderwać!

KIEDY: 12 września, godz. 18.00
MIEJSCE: CUD Grochów, ul. Osowska 84a, Warszawa
Czas 3 godziny.
INWESTYCJA: 45 zł/os
Liczba graczy jest ograniczona, więc zarezerwuj sobie miejsce jak najszybciej!
ZAPISY: Ania Piechowicz tel. 605 591 835, UWAGA! Uczestnicząc w grze możesz przyłączyć się do społeczności NADZIANYCH BABEK. To społeczność kobiet uczących się, wzrastających, bogacących się, sprawczych oraz pewnych siebie i swojej wysokiej wartości. Takich kobiet potrzebuje nasz świat. TERAZ. Pytaj o więcej :)

miejsce: Osowska 84a, Warszawa,
organizator: Fundacja Wspierania Rozwoju Osobistego "Lustra"
adres: Alternatywy 4 lok. 238, 02-775 Warszawa-Ursynów, woj. mazowieckie
tel.: 504 106 813, e-mail: fundacja@fundacjalustra.pl
www: http://www.fundacjalustra.pl 

data publikacji: 2018-09-12
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!