Warszawa. Spotkania „Mamy dla mamy”
autor(ka): Ilona Przeciszewska
Niedawno zostałaś mamą? Chcesz wyjść z domu z dzieckiem i porozmawiać z kobietami, które będą w stanie zrozumieć twoją sytuację? Dom Kultury KADR zaprasza na spotkania „Mamy dla mamy”. Są to spotkania dla mam z dziećmi od 0 do 12 miesiąca życia. Mamy mogą przychodzić na spotkania razem z maleństwami. Spotkania będą odbywać się we wtorki w godz. 9.30 – 11.00 (Warszawa-Mokotów). Zapisy https://www.dkkadr.waw.pl/mamy-dla-mamy/

Zapraszamy na cykl 10 spotkań MAMY DLA MAMY. Są to spotkania dla mam z dziećmi od 0 do 12 miesiąca życia. Mamy mogą przychodzić na spotkania razem z maleństwami.

W trakcie spotkań wraz z innymi mamami - kobietami w twojej sytuacji porozmawiasz o tym, co przeżywasz w obliczu prawdziwej rewolucji w twoim życiu. Będziesz mogła odczuć ulgę od różnych niepokoi, które kradną Ci radość, otrzymać siłę i wsparcie.

SPOTKANIA BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ WE WTORKI W GODZ. 9.30 – 11.00

Dom Kultury KADR ul. Przemysława Gintrowskiego 32, Warszawa

Informacje oraz zapisy na stronie DK KADR https://www.dkkadr.waw.pl/mamy-dla-mamy/

Startujemy po zebraniu odpowiedniej ilości uczestniczek.

miejsce: ul. Przemysława Gintrowskiego 32, Warszawa,
organizator: Dom Kultury KADR
adres: ul. Przemysława Gintrowskiego 32, 02-697 Warszawa,
tel.: 502931260, e-mail: il.zamojska@gmail.com

data publikacji: 2018-10-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!